درباره نویسنده

ساناز رمضانی

ساناز رمضانی

لیسانس اقتصاد و دانشجوی کارشناسی ارشد سینما، دانشگاه تربیت مدرس. مهم ترین اتفاق زندگیم وقتی افتاد که اودیسه فضایی کوبریک رو دیدم و چشمام برق زد. همون موقع بود که فهمیدم راهو اشتباه اومدم. بعد از یه تغییر مسیر کوچولو، حالا اینجام.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه

 1. 1

  ایمان

  خیلی کیف میکنم وقتی یک زن موفق میبنم بهم انگیزه میده

  پاسخ
 2. 2

  راستين

  من همين الان از ديدن اين فيلم اومدم اين نقد رو خوندم تبريك ميگم به نويسنده بي نهايت درست گفتن هيچ نميتوان گفت جز اين كه فيلم شعار زده وسطحي اونجا كه بازيگر ميگفت چرا اين ساعت شب من اينجام تقريبا همه تماشا گران با خودشون تكرار كردند ساعت يك شب من هجو كليشه_خواب

  پاسخ
 3. 3

  عرفان

  داستان کلیشه ای روابط موازی ، داستانی که حقیقت تلخ جامعست ، اما پایانش اثبات شده برای جامعه.وقتی فیلم شروع می شود پایان این ک این مرد موازی کار در آخر فیلم عاقبت به شر می شود از همان اول برای بیننده محرز است. بیش از این که فیلم بخواهد تاثیر مثبت اجتماعی داشته باشد ، تاثیرش منفی و بر ضد حقایی اسلامی و اجتماعیست، زنی که به خاطر زندگی اش تحصیلش را رها و به خانواده داری رسیدگی کرده مرد بی لیاقت او را نادیده میگیرد و دنبال دختر کارمند پر زرق و برق است.زنی که زندگی اش را وقف بچش کرده است اما فقط ضرر کرده…پس نتیجه می گیریم زن خانه دار در آینده همسر و بچه اش قدر زحمات او را نمیدانند و جوابش جز تحقیر نیست..زن خانه دار بوی قرمه سبزی و میدهد و مانند کلفت حقیر است .. تاثیر غیر مستقیمی یا مستقیمی که ویران کننده خانوادست و نادیده گرفته شده.

  پاسخ
 4. 4

  مرتضی

  گریم فیلم، مخصوصا گریم مریلازارعی واقعا ضعیف بود.
  فیلم شروع نشده خاتمه یافت!

  پاسخ
 5. 5

  محمدحسین

  بیچاره من
  رفته بودم برادرم خسرو را ببینم گفتن که ک مشکل فنی پیش امده سه تا فیلم دیگه هس کدومو پخش کنیم و اخرش اینو پخش کردن در حالی ک من دیشب ده ده بودم مجبور شدم دوباره ببینم.
  از قم

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا می‌باشد. تماشای فیلم تماس با ما