مدیسا مهراب پور

مدیسا مهراب پور

دانشجوی سینما دانشگاه سوره، منتقد سایت كافه سینما، روزنامه جام جم. مهمتر از همه اینها اما من هم مثل جولز داستان‌های عامه‌پسند سعی می‌كنم آدم بهتری باشم.

مطالب مرتبط

12 دیدگاه

 1. 1

  آنا

  نویسنده محترم این نقد تلاش کردند یکی به نعل بزنند یکی به میخ. خب رک و راست بگید فیلم بدی بود. از طرفدارهای آقای جوان می‌ترسید؟

  پاسخ
 2. 2

  روناك مرتضوي

  عالى بسيار درست و منطقى.

  پاسخ
 3. 3

  احسان

  تنها نكنه مثبت فيلم موسيقى كريستوفر رضاعى بود. همين و بس مابقى مزخرف محض بود.

  پاسخ
 4. 4

  امیر

  فقط یک کلام. حیف از چشم و گوش و هزینه و وقت آدم.

  پاسخ
 5. 5

  حجت جزايرى

  به نظرم بيشتر قراره بود عروس جديد آقاى جوان ديده بشه.

  پاسخ
 6. 6

  عليرضا نيريى

  همه فيلم سرتاپاش دزدى بود از أولد بوى گرفته تانصف فيلم هاى تارانتينو.

  پاسخ
 7. 7

  sara

  به نظر من خیلی بیش از حد از دنیای واقعی دور شده بود. و من تا انتهای فیلم همه اش فکر میکردم همه چی در ذهن نگار میگذره و خیالیه

  پاسخ
 8. 8

  علیرضا

  الان استاندارد آثار جنایی جهان این طور هست که تماشاچی خودش در نقش کاراگاه، داستان رو کشف کنه ولی فیلم های جنایی ایران خیلی فاصله دارن تا این استاندارد اکثرا.
  از جایی به بعد مرز وهم و واقعیت برای تماشاچی نامفهوم میشه، یه جاهایی خیلی زود گره رو باز میکنه در داستان و در اخر نفهمیدیم چرا پیمان از نگار بدش میومد?!

  پاسخ
 9. 9

  محمود عمادپور

  فيلم علي رغم به هم ريختگي مرز هاي تخيل و واقعيت در شيوه و تكنيك ساخت تا حدودي موفق عمل كرده بود و اگر در انتخاب بازيگران دقت بيشتري ميكرد مي توانست فيلم قابل قبول تري باشد …اينكه نگار خوابش ببرد و هنگام بيدار شدن برگ چكي را در دست خود ببيند انچنان غير قابل قبول و غير قابل باور است كه تمام ذهنيات و ابهامات پدر را تصنعي جلوه ميدهد …نيما حقيقي انچنان سطحي با نقش برخورد مي كند كه عمق پيچيدگي هاي بيزينس هاي مافيايي براي بيننده درك نميشود و يا اتيلا پسياني انچنان منفعل و بي تحرك و سرد بازي مي كند كه گويي به فاجعه مرگ پدر نگار و عواقب ان فكر نكرده است …در كل با وجود نقص هاي بسيار رامبد جوان در نگه داشتن تماشاچي در سالن تا انتهاي فيلم موفق عمل كرده ايت

  پاسخ
 10. 10

  محمد

  افتضاحه اصلا ارزش یکبار دیدن هم نداره

  پاسخ
 11. 11

  ستایش

  فاجعه بود فیلمش. حتی با تند کردن دور پخش فیلم هم نتونستم تحمل کنم فیلم به انتها برسه و از روی هارد کامپیوترم حذفش کردم. حتی ارزش دانلود هم نداشت.

  پاسخ
 12. 12

  mina.h

  بد نبود.فیلم برداری و صحنه پردازیش جالب بود.اما اینکه نگار توهم های بیجا میزد رو اعصاب بود.و اینکه کاش بازیگر بهتری برای این نقش انتخاب میشد.مثلا خانم طباطبایی همونطور که تو خشم و هیاهو یا رخ دیوانه درخشید اینجا هم میتونست عالی باشه.
  البتع من نقد شمارو نپسندیدم.راستش آخرش نفهمیدم این فیلم خوبه و تماشاچی باید ببینه یا گیج کننده و بی محتواست

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا می‌باشد. تماشای فیلم تماس با ما